Vzhľadom na aktuálnu situáciu šírenia koronavírusu objednávky spracujeme až po zmiernení situácie. Dakujeme za pochopenie.

Milí zákazníci! Chceli sme Vás informovať, ak ste na našej Webovej stránke nenašli Vami vyhľadávané pneumatiky, vieme Váš konkrétny model zaobstarať! Napíšte nám do správy o aký model pneumatiky máte záujem a mi sa Vám obratom ozveme aj s najvýhodnejšou ponukou.

Ako fungujeme?

Na všetky pneumatiky dáme záruku!

Dodanie pneumatík nad 50kg vykonáva naša firma s vlastnou dodávkou, práve preto Vás žiadame aby ste objednávku nenechali na poslednú chvílu, keď už nevyhnutne potrebujete pneumatiky, pretože prepravca zasiela pneumatiky do mnohých oblastí. 

Do 50kg pošleme pneumatiky s kuriérom.

  1. Objednajte tovar na stránke 
  2. Keď porebujete prepravu, vyplňte formulár pri objednaní a kontaktujeme Vás aby sme si dohodli termín. Keď máte záujem o osobný odber na Slovensku, môžete to spraviť na nasledujúcej adrese : 93011 Topoľníky 
  3. Dodacie poplatky: Individuálne podľa krajiny
  4. Dodacia lehota : uvedené na vybranej pneumatike
  5. Platba:  Keď dodáme kuriérom tovar, tak platba sa dá realizovať na mieste kuriérovi v hotovosti . Objendávku vopred Vám potvrdíme zaslaním emailu s presnými informáciami o dátume príchodu tovaru na adresu a o platbách
  6. Účet Vám pošleme vopred na emailovú adresu. 
  7. Keď máte záujem o iné formy vybavenia objednávky aké boli vyššie uvedené, kontaktujte nás !