Vzhľadom na aktuálnu situáciu šírenia koronavírusu objednávky spracujeme až po zmiernení situácie. Dakujeme za pochopenie.

Milí zákazníci! Chceli sme Vás informovať, ak ste na našej Webovej stránke nenašli Vami vyhľadávané pneumatiky, vieme Váš konkrétny model zaobstarať! Napíšte nám do správy o aký model pneumatiky máte záujem a mi sa Vám obratom ozveme aj s najvýhodnejšou ponukou.

Kde si nechať namontovať pneumatiky?

KDE VYKONAŤ MONTÁŽ PNEUMATÍK?

Montáž pneumatík na disk sa vykonáva pomocou profesionálnych nástrojov. Jedná sa o chúlostivú operáciu, kde je potrebné špeciálne vybavenie a školenie. Preto je dôležité prenechať toto profesionálom. Počítať treba približne s časom 10 až 15 minút a cenou medzi 10 až 25 eurami na montáž pneumatík.

Nebojte sa!

Zákazníci, ktorí kupujú prvýkrát svoje pneumatiky na internete sa často obávajú ťažkostí pri ich montáži. Obávajú sa, že ich pneuservisy odmietnú, alebo ich zle prijmú, ale nie je to tak!

Predaj pneumatík cez internet sa udomácnil v celej Európe a servisy sú zvyknuté, že prijímajú a montujú pneumatiky kúpené cez internet. Stalo sa to už rutinou a netreba mať žiadne obavy, ani zlý pocit, pretože servisy si zarábajú na živobytie montážou pneumatík.

KAM ÍSŤ?

  • Najlepšie k partnerovi webstránky.

Internetové predajne pneumatík majú sieť partnerov, ktorí sú zvyknutí prijímať a montovať pneumatiky pre internetových zákazníkov. Keď používateľ zadá objednávku, servis dostane informatívny e-mail, že čoskoro príjme pneumatiky pre klienta. Po prijatí tovaru môže servis kontaktovať klienta a dohodnúť si termín na montáž pneumatík. Ceny v servise sú často aktualizované a zobrazené na webstránkach.

  • V servise alebo servise, ktorý nie je partnerom stránky.

Môžete ísť do servisu, kde vám namontujú pneumatiky zakúpené cez internet, za predpokladu, že je vybavený nevyhnutnými zariadeniami. Cena montáže závisí od centra, ktoré navštívite. Vo všeobecnosti sa cena pohybuje medzi 15€ a 25€ za koleso, vrátane vyváženia.

Niektoré servisy si môžu dať prirážku, pokiaľ ste u nich nekupovali pneumatiky. Najlepšie je ujsť z takýchto servisov, pretože dobré servisy si nedávajú žiadnu prirážku.

  • Doma, alebo v kancelárii: montáž doma

Už niekoľko rokov sa rozširuje montáž doma a poskytuje optimálne a veľmi flexibilné služby kupujúcim cez internet.

Jednoduchým telefonátom si môžete zariadiť stretnutie s mobilným servisom u seba, v práci, alebo ktorejkoľvek inej adrese, ktorá vám vyhovuje a nachádza sa v akčnom rádiuse mobilnej stanice.